• Header-Horizon.jpg
Home ›› Organisatie ›› Bestuurlijke Inrichting

De organisatie

Bestuurlijke inrichting

Het hospice is georganiseerd als stichting. Het kleine bestuur bestaat uit vertegenwoordigers van de Moerkapelse kerken, aangevuld met deskundigen.

Hospice Scrabble

Het bestuur legt publiek verantwoording af door publicatie van haar jaarverslagen. Indien u vragen heeft over bestuurszaken, kunt u altijd contact opnemen met de voorzitter van het bestuur dhr. Rinus Bosman.

Vertrouwenspersonen

Hospice-Elim heeft twee vertrouwenspersonen die samen de vertrouwenscommissie vormen. De vertrouwenspersonen hebben een opleiding tot vertrouwenspersoon gevolgd en zijn uiteraard gehouden aan geheimhouding. Zij zijn per telefoon of email bereikbaar. Het reglement kunt u hier downloaden. De vertrouwenscommissie maakt jaarlijks een verslag over haar werkzaamheden. De vertrouwenscommissie bestaat uit:

Quote-2.png

Meer organisatie...

Bestuur

m-bosman.png

Rinus (M) Bosman (1947)

Voorzitter

m.bosman@hospice-elim.nl
j-van-egmond.png

​​​Jan H. van Egmond (1950)

Bestuurslid
overheid & verzekeringen

jh.v.egmond@hospice-elim.nl
c-van-mourik.png

Chris van Mourik (1961)

Secretaris / pennningmeester

c.v.mourik@hospice-elim.nl
a-vd-spek.png

Arie van der Spek (1948)

Bestuurslid
contactpersoon kerken

a.v.d.spek@hospice-elim.nl
t-biemond.png

Teun Biemond (1961)

Bestuurslid
PR & ICT

t.biemond@hospice-elim.nl
p-bregman.png

Piet Bregman (1951)

Bestuurslid
huisvesting & vrijwilligers

p.bregman@hospice-elim.nl
s-j-lips-boevee.png

Suzanne J. Lips-Boevée (1987)

Bestuurslid
zorgkwaliteit en veiligheid

s.lips@hospice-elim.nl
r-vletter.png

René Vletter

Bestuurslid
zorgkwaliteit en veiligheid

r.vletter@hospice-elim.nl
Scroll naar boven